«Учні»

Робота з актуальною та історичною інформацією по учням, формування різних вибірок по спискам учнів – за уроками, класами тощо.

«Електронний журнал»

Електронна версія класного журналу, яка дозволить оперативно отримувати інформацію про успішність та відвідування учнів.

«Співробітники»

Відображення загального списку співробітників начального закладу. Для кожного викладача можна внести побажання до розкладу, які будуть враховані при створенні розкладу уроків для школи та інше.

«Діти мікрорайону»

Система збору та обробки інформації про дітей мікрорайону, створення їх анкет за первинними даними, відслідковування їх переведення в інші школи.

«Статистичні звіти»

Створення необхідних для навчального закладу звітів, як державних, так і для внутрішнього документообігу. Примітка: більше 200 видів звітів.

«Навчальні плани»

Легке створення та коригування навчальних планів для будь-якого класу, навчального потоку, школи.

«Накази»

Створення наказів з використанням бази даних навчального закладу, вибір інформації, необхідної для формування повноцінного наказу, який буде збережений в електронному вигляді та може бути роздрукованим.

«Паспорт навчального закладу»

Реквізити установи, які,в тому числі, зазначаються у «шапці» звіту або наказу (наприклад, форма власності) та параметри школи, від яких залежать значення комірок (наприклад, школа чи спецшкола), автоматично заповнюються згідно державного реєстру ІВС «ОСВІТА».

«Автоматизований розклад уроків»

Автоматичне генерування розкладу уроків, планування індивідуальних занять для учнів, коригування навантаження викладачів. Примітка: можна планувати індивідуальні заняття з учнями, що навчаються вдома.